Murdok Madness Places: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
* [[Drinax]] | * [[Drinax]] | ||
* | * | ||
==Ports== | |||
{| class="wikitable" style="text-align: left;" | |||
| Attitude || Ports || Notes | |||
|- | |||
| Haven || [[Drinax]] || | |||
|- | |||
| Friendly || || | |||
|- | |||
| Tolerant || || | |||
|- | |||
| Neutral || || | |||
|- | |||
| Suspicious || || | |||
|- | |||
| Unfriendly || || | |||
|- | |||
| Hostile || || | |||
|- | |||
|} | |||